Böbrek Taşına Eşkina Balık Taşı

Eşkina Balık Taşı Nasıl Hazırlanır?

Görüşme sırasında bilgi alma verme esnasında en çok “Güven Hissi” nin zayıf olduğunu hissettim, konuşma esnasında açıkcası güvenmekte zorlanıyoruz dediler. Samimiyetimle sizlere katılıyorum, çünkü bu zaman kadar bir çok kategoride kandırılan, aldatılan haberlerle karşılaştınız. Balık taşını ilk başta kendim kullandım yakınım kullandı ve şimdide Rabbim acil şifalar versin müşterilerim kullandı, kullanıyor. 3 5 kelime ile burda izah etmek zor lakin whatsapp görüşmelerimden bana yazıyla geri dönüşleri paylaştım ve kendilerindende izin alarak paylaştım. Zerre bir kötü düşünceye mahal vermemek için bunu yapıyorum. Şunu anladım sağlık alanında (çok haklısınız) insanlar inanmak tüm samimiyetiyle güvenmek istiyor. İnşallah sizlere 1 kaç kelimede olsa ifade edebilmişimdir.

Murat Büyükkaya Şırnak’tan 

Ahmet Yükselen Karabük İlinden Müşterimiz

İzmir Bayraklı İlçesinden Kıvılcım Çetin Bey

Ankara’dan Cuma Bey

İstanbul’dan Şerife Hanım

Ahmet Bey Sivas’tan Müşterimiz

Murat Şentürk Kütahya Simav’dan Müşterimiz

Erdem Albantoğlu İstanbul Başakşehir’den Müşterimiz

Aysel Eren Adana’dan Müşterimiz

Ozan Çiçekli Müşterimiz Bodrum’dan

Metin Bey Müşterimiz İstanbul’dan

Müşterimiz Enes Bey Van’da yaşıyor

Müşterimiz Bayındır Konya’da yaşıyor

Müşterimiz Ahmet Bey Denizli Çivril’de yaşıyor

Müşterimiz Ejder Bey Uşak’da Yaşıyor

Müşterimiz Erdem Bey Zonguldak

Eşkina balık taşı hazırlanışı basit gibi görünsede yöresel farklılıklardan dolayı her bölgede değişik hazırlama yöntemlerine şahit oluyoruz. Eşkina balığı taşı hazırlanışı için elimizde pazardan aldığımız sıkılmamış limon bir eşkina balik taşı olduğunda böbrek taşını eritmek için karışımı kolayca hazırlayabiliriz. Eşkina balık taşının 2 adet farklı hazırlanışını sizlere anlatacağım.

  • 1- Eşkina Balık Taşı Yapılışı

3 adet balık taşını demir havanda toz haline getiriyoruz, toz haline getirilen balık taşlarını Türk kahve fincanına döküyoruz. Ölçümüz Türk kahve fincanı daha sonra sıkılmış limon suyunu Türk kahve fincanı dolacak şekilde limon suyunu döküyoruz, çay kaşığı ile karıştırıp 1 gün dinlenmesi için yaz aylarında buzdolabına bırakıyoruz. Sabah aç karnına içiyoruz.

  • 2- Eşkina Balık Taşı Yapılışı 

1 Kutuda 30 adet Eşkina balık taşı gönderiyoruz, Tercihe bağlı 20 Adet ve 30 adet arasında tüm eşkina balık taşlarını eziyorsunuz toz haline getiriyorsunuz, toz haline getirilen balık taşlarını 500 ml yarım litre içi boş su şişesine tozları atıyorsunuz ve daha sonra ağzı tam doluncaya kadar limon suyu sıkıyorsunuz limon suyu ile birlikte 1 veya 2 gün dinlenmeye bırakıyorsunuz. Hergün eşkina balık taşı hazırlama zahmetinden kurtulabilirsiniz.

Eşkina balık taşı tarifi basit olduğu için balık taşı sipariş verecek kişiler kesinlikle evinde demir havan olması gerekli yada almak istediği satıcan toz halinde alabilir. Biz müşterilerimize dilerse balık taşlarını ezerek gönderiyoruz.

NOT : Eşkina balık taşı genel itibari ile minekop, kaya balığı, granyüz balığı, mavruşgil balığı olarakda biliniyor. Aynı içeriğe sahip balık taşlarınıda böbrek taşınız için kullanabilirsiniz. ekşine , eskine balik tasi, farklı kelimelerde aranabiliyor.

Henüz yorum yapılmadı ilk yorumu siz yapın!
Yorum Yapın


bank
Sipariş Bilgi Hattı
0530 588 4364

Adınızı ve Telefonunuzu bırakın,ürün danışmanlarımız sizi arayıp ürün hakkında bilgi versinler.